Egyéni kapusképzés

Kedves leendő Kapusunk!

Az egyéni kapusedzére 10 éves kortól várjuk a jelentkezésedet. Lehetsz éppen csak tíz, de akár negyven is, ha fejlődni, edzeni, tanulni szeretnél, akkor gyere! Nem számít, hogy milyen osztályban játszol, hogy megyei, hobbi vagy éppen profi szinten focizol, ha úgy érzed, hogy szükséged lenne külön edzésekre, akkor a Rabó Kapussuli Neked is megoldást nyújt!

Az egyéni képzést előre egyeztetett időpontban, elsősorban a délelőtti órákban tartjuk. Az edzés 60 perces, és a jelentkező kapus(ok) egyéni fejlettségi szintjéhez igazodik.

Miért írunk többesszámot az egyéni képzésnél? Mert a jelentkező kapusok korától függően előfordulhat, hogy 2, maximum 3 fős, kiscsoportos edzéseket tartunk, melyeken a kapusok akár a szó szerinti értelemben vett egyéni képzésnél is többet fejlődhetnek azáltal, hogy a valódi, csapatukban betöltött szerepükhöz hasonlóan egymást húzhatják, motiválhatják. Természetesen, ha Te az abszolút egyéni, személyes foglalkozást igényled, akkor az is megoldható.

Az egyéni edzés időpontjának egyeztetéséhez kérjük, vedd fel a kapcsolatot Rabóval e-mailben vagy telefonon.
Elérhetőségei:
e-mail: info@raboczkikapusiskola.hu
telefon: +36 30 974-2626

Amit hoznod kell:

műfűre alkalmas, hernyótalpas cipő, kapuskesztyű, kényelmes edzőruha. Edzés után az ARËNÁban van lehetőség zuhanyzásra.

A Rabó Kapussuli árait ITT nézheted meg! >>