Ismét lesz Kapustábor a Rabó Kapussuliban!

Kedves Kapusok!

Focistáknak focitábor, kapusoknak Kapustábor! 🙂 Egy hét, amikor kifejezetten Veletek, kapusokkal foglalkoznak az edzők, egy hét, amikor speciális kapusedzéseken fejlődhettek!

Képzeljétek magatok elé az utolsó tanítási napot, amikor a suliból hazaérve bő két hónapra a sarokba dobjátok az iskolatáskát, és vele együtt minden, a sulival kapcsolatos gondolatotokat! Végre előtérbe kerülhet a foci, reggeltől estig a labdáé lehet a főszerep! Ha mindez azonban nem elég, és szeretnétek, ha az edzésekben nem lenne nyári szünet, gyertek el táborunkba, ahol napi két edzésen gyakorolhattok, tanulhattok tovább!

RBK Kapustábor 2016
Győzködni kell a Szülőket? Akkor álljon itt a két legjobb érv! Vessétek be! 😉 Ti egy hétig minden nap kedvenc sportotoknak, posztotoknak hódolhattok, sokat tanulhattok, fejlődhettek, Szüleiteknek pedig egy héttel kevesebb időre kell kilogisztikázniuk a felügyeleteteket! 🙂

Ami biztosan lesz a Rabó Kapussuli nyári Kapustáborában:

• minden nap két speciális kapusedzés Rabóczki Balázs, volt válogatott kapus vezetésével,
  • meghívott vendég szakember,
  • egy meglepetés program,
  • négyszeri étkezés (reggeli, délelőtt gyümölcs, kétfogásos meleg ebéd, uzsonna, plusz még időnként egy kis nasi… Kell az energia! 🙂 ),
  • jó hangulat
  • minden résztvevőnek emléklap és ajándék

Ezek az eszközök, ha most még nem is azok, a tábor végére garantáltan jó barátaitok lesznek! ;-)
Amire törekszünk: hogy a Szüleitek délután kellőképpen elfáradt gyerkőcöket vigyenek haza, akiket már csak ágyba kell dugni. 🙂 (a nyugis este minden Szülőnek jár! 🙂 ), no és természetesen, hogy mindeközben a kapusposzthoz elengedhetetlen szakmai képzést is megkapjátok.

Időpont: 2017. július 10-14., hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig.

Az első napon találkozás 7:30-kor, keddtől-péntekig 7:45-kor.

Helyszín: a Rabó Kapussuli otthona, az ARËNA Törökbálint (2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.)

Részvételi díj: 29.900 Ft/fő/hét

KEDVEZMÉNYEK:
Előjelentkezési kedvezmény: a 2017. április 15-ig jelentkezőknek 10% kedvezmény
Testvérkedvezmény: 10% (valamennyi testvér részvételi díjából)

A részvételi díjat legkésőbb a tábor első napján készpénzben, a helyszínen kell befizetni.
A kedvezmények egymással nem összevonhatók.

RBK Kapustábor 2016, edzés Pálinkás András, az UTE kapusedzőjének vezetésével
A táborba 8-18 éves kapusok jelentkezését várjuk.
A tábor minimum 6 fő jelentkezése esetén indul.

Nálunk nem kell tartani attól, hogy hőségriadó lesz-e vagy jégeső! Mivel az ország legnagyobb fedett, klimatizált, szuperül felszerelt ARËNÁ-jában tartjuk a tábort, mi mindenképpen tudunk edzeni!

Szeretettel várunk Benneteket!

Ne felejtsétek! Ha április 15-ig jelentkeztek, 10% kedvezményt kaptok!
A jelentkezéshez nem kell mást tennetek, mint kitöltenetek online jelentkezési lapunkat ITT! >>

Ha felmerül még Bennetek bármi kérdés, akár kapusként, akár Szülőként, kérdezzetek nyugodtan az info@raboczkikapusiskola.hu e-mail címen vagy a 06/30 974 2625-ös telefonszámon!