Gyere Te is a Rabó Kapussuli nyári táborába!

Kedves Kapusok!

Lenne kedvetek sportolással indítani a nyári szünetet? Akkor június utolsó hetében ne utazzatok a vidéki rokonokhoz, de ne is ücsörögjetek egyedül otthon! Gyertek el a Rabó Kapussuli nyári táborába! Focitábor sok helyen van, de olyan hely, ahol kifejezetten Veletek, kapusokkal foglalkoznak az edzők egy héten át, az bizony már kevesebb! Mi csak speciális kapusedzésekkel készülünk, hogy célzottan Nektek, hálóőröknek segíthessünk!

Grosics Gyula Kapusiskola Kapustábora 2015 Válogatott kapusunk, Bogdán Ádám vendégként figyeli Rabó edzését
Grosics Gyula Kapusiskola Kapustábora 2015
Válogatott kapusunk, Bogdán Ádám vendégként figyeli Rabó edzését

Győzködni kell a Szülőket? Akkor álljon itt a két legjobb érv! Vessétek be! 😉 Ti egy hétig minden nap kedvenc sportotoknak, posztotoknak hódolhattok, sokat tanulhattok, fejlődhettek, Szüleiteknek pedig egy héttel kevesebb időre kell kilogisztikázniuk a felügyeleteteket! 🙂

Ami biztosan lesz a táborban:

  • minden nap két speciális kapusedzés Rabóczki Balázs, volt válogatott kapus vezetésével,
  • meghívott vendég szakember,
  • egy meglepetés program,
  • négyszeri étkezés (reggeli, délelőtt gyümölcs, kétfogásos meleg ebéd, uzsonna, plusz még időnként egy kis nasi… Kell az energia! 🙂 ),
  • jó hangulat
  • minden résztvevőnek emléklap és ajándék

RBK Kapus Kurzus, 2016. 04. 17., Schmidt Milán
RBK Kapus Kurzus, 2016. 04. 17., Schmidt Milán
Amire törekszünk: hogy a Szüleitek délután egy kellőképpen elfáradt gyerkőcöt vigyenek haza, akit már csak ágyba kell dugni. 🙂 (a nyugis este minden Szülőnek jár! 🙂 ), no és természetesen, hogy mindeközben a kapusposzthoz elengedhetetlen szakmai képzést is megkapjátok.

Időpont: 2016. június 27. – július 1., hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig.

Az első napon találkozás 7:30- kor, keddtől-péntekig 7:45-kor.

Részvételi díj: 28.000 Ft/fő/hét

KEDVEZMÉNYEK:
Előjelentkezési kedvezmény: 2016. május 15-ig jelentkezőknek 10% kedvezmény
Testvérkedvezmény: 10%

RBK Kapus Kurzus, 2016. 04. 17.
RBK Kapus Kurzus, 2016. 04. 17.

A táborba 8-18 éves kapusok jelentkezését várjuk.
A tábor minimum 6 fő jelentkezése esetén indul.

Nem kell tartani attól, hogy hőségriadó lesz-e vagy jégeső! Mivel az ország legnagyobb fedett, klimatizált, szuperül felszerelt ARËNÁ-jában tartjuk a tábort, mi mindenképpen tudunk edzeni!

Jelentkezés csak 4-es átlag felett! Kérjük, az első nap hozzátok magatokkal a bizonyítványotokat! (dehogyis, ez csak vicc, de azért az év végét még húzzátok meg, és tanuljatok szorgalmasan, hogy azután jöhessetek hozzánk focizni! 🙂 )

A részletes programot hamarosan ismertetjük! 😉

Szeretettel várunk Benneteket!

Ne felejtsétek! Ha május 15-ig jelentkeztek, 10% kedvezményt kaptok!
A jelentkezéshez nem kell mást tennetek, mint kitöltenetek online jelentkezési lapunkat ITT! >>

Ha felmerül még Bennetek bármi kérdés, akár kapusként, akár Szülőként, kérdezzetek nyugodtan az info@raboczkikapusiskola.hu e-mail címen vagy a 06/30 974 2625, illetve 06/30 974 2626-os telefonszámokon.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük