Jelentkezés a Nyári Kapustáborba – 2020

Ha szeretnél részt venni a Rabó Kapussuli Nyári Kapustáborában, töltsd ki online jelentkezési nyomtatványunkat! A jelentkezés beérkezését követően rövid időn belül felvesszük Veled/Szüleiddel a kapcsolatot.

Szeretettel várunk Téged is a Rabó Kapussuliban!

(Mivel 18 éven aluli kapusok jelentkezését várjuk, a Szülőre/Kapcsolattartóra vonatkozó adatok kitöltése minden esetben kötelező!)

A jelentkezés elküldése egyben a Rabó Kapussuli Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltaknak, a tábornak helyszínt adó ARËNA Törökbálint Házirendjének az elfogadását is jelenti. A jelentkezéssel Szülőként, törvényes képviselőként hozzájárulásotokat adjátok a gyermeketekről a tábor alatt készült fényképeknek és/vagy videóknak a Rabó Kapussuli honlapján, illetve közösségi oldalain való közzétételéhez.