Jelentkezés az őszi Kapustáborba 2017

Ha szeretnél részt venni a Rabó Kapussuli őszi, intenzív edzésein, töltsd ki online jelentkezési nyomtatványunkat! A jelentkezés beérkezését követően rövid időn belül felvesszük Veled/Szüleiddel a kapcsolatot.

IDŐPONT: 2017. OKTÓBER 31. – NOVEMBER 2.

Szeretettel várunk Téged is a Rabó Kapussuliban!

(Mivel 18 éven aluli kapusok jelentkezését várjuk, a Szülőre/Kapcsolattartóra vonatkozó adatok kitöltése minden esetben kötelező!)

*Az Adatvédelemre vonatkozó törvények értelmében szükséges az internetes fórumokon való megjelenéshez hozzájárulást kérni. Ha nem, mi akkor sem szeretnénk engedély nélkül senkit megjelentetni! Hozzájárulás esetén az általunk készített profilképet, valamint az edzéseinken, eseményeinken, rendezvényeinken készült fényképeket, videófelvételeket tesszük közzé. Kapusaink adatai közül a fényképek, felvételek mellett csak a nevet, becenevet, a születési dátumot és a klubot jelentetjük meg.

A fenti részletes adatok megadásával meggyorsíthatjuk a tábor első reggelén történő papírmunkát. 😉